MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 14655220
nr 1465 5220
Bokskåp
1800-tal, mahogny. Bredd: 128. Djup: 42 cm. Höjd: 245 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:28:08
1/5 19:05:06
2.600 kr
1/5 22:15:34